Tradičný slovenský výrobca kvalitného nábytku

Tradičný slovenský výrobca kvalitného nábytku

18.03.2021

Tradičný výrobca nábytku Skippi ponúka slovenský nábytok a nábytok od overených zahraničných výrobcov. My v Skippi tvrdíme, že nábytok vám má slúžiť čo najdlhšie a zároveň chceme, aby váš domov bol miestom, na ktoré sa vždy tešíte.


Spoločnosť SKIPPI pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Riadia ju skúsení ľudia, ktorí neustále dynamicky reagujú jednak na najnovšie svetové trendy v nábytkárstve ako aj na meniace sa potreby domáceho trhu.

Výroba, zameraná spočiatku na lôžkový nábytok, sa postupne rozšírila o výrobu kancelárskeho nábytku. V súčasnej dobe produkujeme okrem troch typov kancelárskeho nábytku spálňový nábytok, PC stolíky, kuchyne a jedálenske stoly.

Skúsenosti manažmentu, všetkých zamestnancov firmy, kvalitné technologické zázemie, modernizácia strojového vybavenia a sledovanie najnovších trendov v oblasti riadenia výroby sú atribútmi, ktoré prispeli k získaniu certifikátu kvality podľa normy na systém kvality ISO 9001:2000. V marci 2005 nám bol udelený certifikát pre vývoj, výrobu a predaj nábytku.

Naša spoločnosť spolupracuje s množstvom obchodných partnerov na celom území Slovenska, prostredníctvom ktorých ponúkame konečnému spotrebiteľovi kvalitný slovenský výrobok v primeraných cenách.